Soap Szop

Soap szop to polski producent kosmetyków naturalnych, a co więcej, również wegańskich i witariańskich. Każdy produkt tworzony przez Soapszop powstaje według własnej receptury. Wszystkie mydła, szampony, olejki do brody czy bomby kąpielowe są przemyślane od A do Z, a formuły zawierają jedynie niezbędne składniki. Brak sztucznych dodatków, konserwantów, substancji spieniających jest tym, co wyróżnia Soap Szop. Dodatkowo każdy kosmetyk jest odpowiedni dla wegan! Czego chcieć więcej?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Polskie kosmetyki naturalne z certyfikatem

Naszym i Waszym ulubieńcem jest szampon w kostce Yen SoapSzop. W składzie znajdziemy najlepsze oleje, ekstrakty roślinne, przyjemną kompozycję zapachową oraz oczyszczającą białą glinkę. Mydła w kostce są bardzo wydajne i świetnie wpisują się w trend zero waste! W asortymencie drogerii dobreko.com.pl zakupisz ekologiczne produkty SoapSzop: scruby do ciała, kremy do twarzy, pudry myjące. Panom polecamy naturalne olejki do brody oraz wosk modelujący, które wzmacniają i zagęszczają zarost.

Polskie kosmetyki naturalne SoapSzop powstają w zgodzie z naturą i są wynikiem pasji trzech osób. Całość okraszona jest dawką humoru i fantazji w opisach, ale zdecydowanie najważniejsze jest działanie! Krótkie składy, najlepsze surowce i wegańskie kompozycje tworzone ręcznie są gwarancją najwyższej jakości.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze polskie kosmetyki naturalne z certyfikatami, wytwarzane zgodnie z etyką i poszanowaniem życia zwierząt.