Soap Szop

Soap szop to polski producent kosmetyków naturalnych, a co więcej, również wegańskich i witariańskich. Każdy produkt tworzony przez Soapszop powstaje według własnej receptury. Wszystkie mydła, szampony, olejki do brody czy bomby kąpielowe są przemyślane od A do Z, a formuły zawierają jedynie niezbędne składniki. Brak sztucznych dodatków, konserwantów, substancji spieniających jest tym, co wyróżnia Soap Szop. Dodatkowo każdy kosmetyk jest odpowiedni dla wegan! Czego chcieć więcej?

Showing 1–9 of 16 results

Polskie kosmetyki naturalne z certyfikatem

Naszym i Waszym ulubieńcem jest szampon w kostce Yen SoapSzop. W składzie znajdziemy najlepsze oleje, ekstrakty roślinne, przyjemną kompozycję zapachową oraz oczyszczającą białą glinkę. Mydła w kostce są bardzo wydajne i świetnie wpisują się w trend zero waste! W asortymencie drogerii dobreko.com.pl zakupisz ekologiczne produkty SoapSzop: scruby do ciała, kremy do twarzy, pudry myjące. Panom polecamy naturalne olejki do brody oraz wosk modelujący, które wzmacniają i zagęszczają zarost.

Polskie kosmetyki naturalne SoapSzop powstają w zgodzie z naturą i są wynikiem pasji trzech osób. Całość okraszona jest dawką humoru i fantazji w opisach, ale zdecydowanie najważniejsze jest działanie! Krótkie składy, najlepsze surowce i wegańskie kompozycje tworzone ręcznie są gwarancją najwyższej jakości.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze polskie kosmetyki naturalne z certyfikatami, wytwarzane zgodnie z etyką i poszanowaniem życia zwierząt.