Mokosh

Mokosh Cosmetics produkuje wyjątkowe kosmetyki naturalne, które ujmują jakością i doborem surowców, konsystencją i zapachem. Nad recepturami tych kosmetyków ekologicznych pracują kosmetolodzy i technolodzy produkcji, dlatego są one perfekcyjnie opracowane zarówno pod względem receptury i składu, jak i opakowań. Wszystkie podlegają badaniom dermatologicznym. Polskie kosmetyki naturalne Mokosh, podobnie jak wszystkie surowce, z których się je wytwarza, nie są testowane na zwierzętach. Większość z nich to preparaty wegańskie z certyfikatem „V” nadawanym przez fundację Viva.

Wyświetlanie 1–9 z 11 wyników

Pod auspicjami bogini

Swą nazwę marka zawdzięcza Mokosz – słowiańskiej bogini ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności, która w pradawnych wierzeniach opiekowała się plonami i kobietami. To mitologiczna postać utożsamiana z Wielką Matką i Boginią Ziemi. Starannie wyselekcjonowane, w większości organiczne surowce o potwierdzonym działaniu, które znajdziemy w kosmetykach marki Mokosz, odpowiadają realnym potrzebom Klientów. Wśród dostępnych w naszym sklepie kosmetyków znajdziemy m. in.: sole kąpielowe, nawilżające lotiony oraz eliksiry do różnych partii ciała.

Bez szkodliwej chemii

Kosmetyki naturalne Mokosh nie zawierają szkodliwych substancji, SLS-ów, PEG-ów, parabenów, pochodnych ropy naftowej (np. wazeliny, parafiny, czy silikonów). Liczne nominacje i nagrody dowodzą nie tylko doskonałej jakości kosmetyków naturalnych Mokosh, ale także żywego zainteresowania tymi preparatami zarówno wśród pracowników branży kosmetycznej, jak i wśród zwykłych użytkowników.