Domkove

Domkove to polski producent naturalnych świec sojowych. Ich unikalne zapachy, bezpieczne składy i estetyczne opakowania zostały docenione przez wielu zwolenników świec i aromaterapii. Co ważne, w produkcji świec nie ucierpiało żadne żywe stworzenie, a używane ekstrakty pochodzą jedynie z natury! Z uwagi na elegancki wygląd, świeca Domkove jest świetnym pomysłem na spersonalizowany prezent!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Naturalne, wegańskie świece sojowe Domkove

Naturalne świece Domkove wykorzystują w 100% wosk sojowy, który jest w pełni bezpieczny i wegański. W trakcie jego spalania nie tworzą się toksyczne substancje, takie jak: ftalany i inne, co jest charakterystyczne dla świec parafinowych. Użyte w produkcji olejki zapachowe posiadają certyfikat IFRA, a firma wpisuje się w trend zero waste, poprzez użycie materiałów poddających się recyclingowi.

Co ważne, świece sojowe palą się dłużej, równym płomieniem. Użyty knot pozwala na równomierne wypalanie, a do tego nie kopci. Unikalne, otulające zapachy świetnie sprawdzą się jako dodatek na każdą porę roku.!

W drogerii dobreko.com.pl zakupisz pięknie pachnące świece ekologiczne. Naszym zdecydowanym ulubieńcem z firmy Domkove są warianty zapachowe: Borówka z Wanilią oraz Grzane Wino. Z uwagi na szeroki wybór, każdy znajdzie swój ulubiony aromat.

W ofercie naszego sklepu zakupisz najlepsze polskie kosmetyki naturalne z certyfikatami, aromatyczne naturalne świece i woski oraz naturalne kosmetyki wegańskie, wytwarzane zgodnie z etyką i poszanowaniem życia zwierząt.