Miodowa Mydlarnia

Miodowa Mydlarnia to firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków opartych o składniki takie jak miód, wosk pszczeli, organiczne oleje i masła, zioła i kwiaty, olejki eteryczne oraz naturalne sole mineralne. Jak deklarują twórcy marki, kosmetyki z Miodowej Mydlarni to wypadkowa wiedzy, doświadczenia, pracowitości i obsesyjnej wręcz staranności na każdym etapie pracy – poczynając od stworzenia mądrej receptury, a kończąc na równiutko zawiązanej żółtej kokardce na opakowaniu.

Wyświetlanie 1–9 z 28 wyników

Naturalne kosmetyki z pszczelich składników

W składzie naturalnych kosmetyków z Miodowej Mydlarni nie ma syntetycznych substancji zapachowych, środków pieniących lub parabenów, niekorzystnie wpływających na zdrowie skóry, a często także całego organizmu. Miodowa Mydlarnia to rzemieślnicza manufaktura, której twórcy wiedzą o miodzie i jego pochodnych niemal wszystko, gdyż parali się pszczelarstwem przez kilka ładnych lat. Naturalne kosmetyki z pszczelich składników okazały się strzałem w dziesiątkę i teraz możemy się cieszyć z rewelacyjnego działania mydeł, balsamów do ciała i do ust, maseł do twarzy i ciała czy odmładzających peelingów.

Miodowe mydła z dodatkami

Mydłach z Miodowej Mydlarni bazują na naturalnych olejach, wosku pszczelim i glicerynie, a wzbogacane są takimi naturalnymi składnikami, jak np. lawenda, nagietek, róża, młody jęczmień, trawa cytrynowa, czy awokado. Ze względu na rękodzielniczy charakter mydeł wytwarzanych przez Miodową Mydlarnię, poszczególne mydła mogą nieznacznie różnić się między sobą kolorem, kształtem i wagą.

Miodowa Mydlarnia to polski producent kosmetyków naturalnych, który z pasją i znawstwem wykorzystuje niezwykłą wartość kosmetyczną miodu, propolisu, pyłku i wosku pszczelego. Mydła, pudry do kąpieli czy odmładzające peelingi są więc prawdziwą bombą dobroczynnych składników odżywczych, nawilżających i wygładzających, pozwalających zachować skórę w doskonałym stanie. Miód łagodzi, a także uśmierza podrażnienia, bywa jednak silnym alergenem, dlatego zanim sięgniecie po kosmetyki z Miodowej Mydlarni, upewnijcie się, że nie macie alergii na miód.