Papilio

Papilio Naturals to marka polskich kosmetyków naturalnych stworzona przez Monike Kobierską – biologa i technika farmaceutycznego. Powstają one w małej pracowni w Tłokini Kościelnej. Do ich produkcji używane są przede wszystkim masła, oleje i maceraty roślinne przygotowywane świeżo przed użyciem w produkcji kosmetyków.

Dobrze przebadane i bazujące na naturalnych składnikach

Kosmetyki Papilio nie stoją miesiącami na półkach, są produkowane na bieżąco, zgodnie z liczbą napływających zamówień. Wszystkie produkty przechodzą wymagane badania mikrobiologiczne, dermatologiczne, alergologiczne oraz posiadają ocenę bezpieczeństwa, wystawioną przez niezależnego Safety Assesora. Tworzone są zgodnie z zasadami GMP oraz podlegają kontroli przez Państwową Inspekcję Sanitarną.  Każdy produkt Papilio Naturals wpisany jest do unijnej bazy CPNP. W pełni naturalne i wyrabiane ręcznie kosmetyki Papilio doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. To ekspresowa regeneracja, nawilżenie i odżywienie skóry.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Dobroczynne składniki

W kosmetykach Papilio Naturals znajdziemy m. in.: masło SHEA, organiczne oleje (z awokado, jojoba, z nasion dzikiej róży, z pestek śliwek, czarnuszki, kiełków pszenicy), maceraty (np. z płatków róży damasceńskiej w oleju słonecznikowym) oraz witaminy.

Wśród najczęściej kupowanych kosmetyków marki królują: Krem Śliwkowy, Marchewkowe Eldorado Awokado – masełko do twarzy i ciała, Migdałowa Pasta Oczyszczająco-Peelingująca do Twarzy i Makamango – krem pod oczy. Wszystkie cieszą zmysły pięknym zapachem oraz aksamitną konsystencją.