Majru

Majru Natural Cosmetics to polski producent kosmetyków naturalnych, który swoją produkcję opiera na cennych właściwościach i ekstraktach roślin. Firma tworząc receptury, bazuje na najlepszych, naturalnych składnikach: olejach, wosku pszczelim, witaminach, dbając o jakość surowców. Kosmetyki mają krótkie składy, zawierające jedynie składniki aktywne. Nie znajdziemy w nich parabenów, sztucznych konserwantów czy SLS. Firma stawia na ekologiczne, bezpieczne receptury, które spełniają normy i zostały wpisane do do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Polskie kosmetyki naturalne z certyfikatem

Majru Natural Cosmetics oferuje szeroki wybór naturalnych maści, balsamów, cennych olejów o szerokim zastosowaniu. Z uwagi na delikatne składy i łagodzące formuły, kosmetyki z powodzeniem mogą być stosowane przez alergików oraz osoby borykające się z problemami dermatologicznymi. Do naszych szczególnych ulubieńców zalicza się naturalny olej z pestek malin, który dociera do najgłębszych warstw skóry, a dodatkowo jest naturalnym filtrem UV. Maść konopna idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry trądzikowej, ale także podrażnionej po goleniu czy zabiegach pielęgnacyjnych.

Majru Natural Cosmetics zrodziło się z miłości do natury i potrzeby tworzenia ekologicznych kosmetyków, a zamiłowanie i pasję doceni każdy zwolennik kosmetyków naturalnych!

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze polskie kosmetyki naturalne z certyfikatem, wytwarzane zgodnie z etyką i wpisujące się w trend kosmetyków zero waste.