Auna

Auna to polski producent kosmetyków naturalnych, którego celem jest wytwarzanie wysokiej jakości kosmetyków wegańskich. Firma powstała z zamiłowania do pielęgnacji i troski o życie zwierząt, a poprzez wykorzystywane surowce – w pełni wpisuje się w trend zero waste. Kosmetyki są zapakowane w estetyczne słoiczki i papier, podlegające recyclingowi. W ofercie kosmetyków Auna znajdziemy odżywcze, pięknie pachnące kosmetyki naturalne do pielęgnacji twarzy, włosów i całego ciała.

Wyświetlanie 1–9 z 21 wyników

Polskie kosmetyki naturalne z certyfikatem

W drogerii kosmetyków naturalnych dobreko.com.pl znajdziesz duży wybór produktów Aunavegan. Balsamy do ust, regenerujące olejki i eliksiry do pielęgnacji twarzy i ciała, wegańskie szampony w kostce czy aromatyczne peelingi do ciała to idealny wybór dla osób ceniących jakość wykonania i stosowanych składników. Bogate formuły, krótkie składy i najlepsze surowce przekładają się na zadowolenie użytkowników. Naszym absolutnym ulubieńcem jest eliksir odżywczy Auna, który idealnie sprawdza się w pielęgnacji każdego typu skóry. Można go stosować jako produkt samodzielny w funkcji kremu. Ponadto idealnie sprawdza się jako serum oraz jako dodatek do innych kosmetyków. Dodając parę kropel eliksiru Auna do ulubionego kremu czy balsamu, wzmocnimy jego działanie odżywcze i pielęgnacyjne.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze polskie kosmetyki naturalne z certyfikatami, wytwarzane zgodnie z etyką i poszanowaniem życia zwierząt.