Shy Deer

Shy Deer to pierwsza polska marka kosmetyków naturalnych inspirowana naturą i lasem, której słowa przewodnie to „Szukając bliskości natury”. Nieśmiały jeleń pojawia się w nazwie nieprzypadkowo: jest dla twórców marki symbolem młodości, niewinności i kontaktu z naturą, której bliskości niejednokrotnie nam w życiu codziennym brakuje, co wydatnie przekłada się na jego jakość. Dzięki naturze wyciszamy się i odnajdujemy wewnętrzny spokój, a to przekłada się na zdrowie i wygląd naszej skóry.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

95% składu to silne ekstrakty roślinne

Kosmetyki Shy deer, bazujące między innymi na silnym działaniu ekstraktów roślinnych oraz innych składników aktywnych, których łączna zawartość może sięgać aż do 95% składu produktu, są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Skóra przyzwyczajona do traktowania preparatami produkowanymi masowo, może początkowo zareagować nieco gwałtownie, ale to naturalna reakcja na naturalne składniki i nie należy się jej obawiać. Dlatego kosmetyki naturalne należy do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych wprowadzać stopniowo. Zaleca się, aby wprowadzanie kosmetyków naturalnych zacząć od stosowania tego typu produktów tylko kilka razy w tygodniu, na zamianę z tymi, których używało się do tej pory, aby w bardzo łagodny sposób rozpocząć przygotowywanie skóry na nową formę pielęgnacji.

Niezwykłe opakowania

Drewniane elementy w opakowaniach  kosmetyków Shy Deer tworzone są ze szlachetnego drzewa bukowego i jesionowego. Pochodzą one z Włoch, z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Każde opakowanie jest wyjątkowe ponieważ nie da się znaleźć dwóch jednakowych kawałków drewna. Dzięki temu każdy produkt stanowi limitowaną edycję.

Polskie naturalne kosmetyki dla wegan i wegetarian marki Shy Deer to pełnia dobrodziejstw płynących z naturalnej pielęgnacji opartej na hydrolatach, ekstraktach roślinnych i cytrusowych olejkach eterycznych. Kiedy codzienna pielęgnacja opierać się będzie już wyłącznie na nich, udam nam się poczuć rzeczywisty kontakt z naturą, wpływający korzystnie na nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne.